Darmowe gry na PS4 i PS5- jakie tytuły wyhaczymy za free w marcu i kwietniu?

0
387

Co czeka na użytkowników PS4 w Marcu?

Do dyspozycji graczy platformy PS4 i mających PlayStation Plus, Sony przewidział aż trzy darmowe gry. Tak więc zapnij pasy i rusz w fascynujące światy kolejnych gier. Pierwszą produkcją jest „Farpoint”, w którym to jako jedyny ocalałeś z misji, która miała być rutynowa. Korzystając tylko z przebłysków utraconej świadomości oraz wielu ciekawych broni dotrzyj do prawdy w rozległym oddalonym o miliony lat świetlnych, fascynującym i zaskakującym świecie. Ponadto rusz w przygodę ze znajomymi grając w trybie kooperacji lub zmierz się z nimi w nowo dodanym trybie Deathmatch, a także poczuj strzały na własnym ciele korzystając z kontrolera PlayStation VR. Kolejną grą dostępną w marcu jest „Remnant From the Ashes” w której to musisz, używając technologii teleportowania się pomiędzy wymiarami, zadbać o odbudowę znanego nam świata, który pogrążył się w chaosie przez przedwieczne zło. Zło, którego źródło musisz poznać i zniszczyć w zarodku. Następnym tytułem, znanym większości graczy platformy PlayStation jest „Final Fantasy VII Remake”. Kultowe postacie i epickie bitwy teraz w lepszej jakości pozwolą Ci odkryć wydarzenia mające miejsce w Midgarze!

W jakie tytuły zagramy za free tylko na PS5?

Oprócz „Final Fantasy VII Remake” na PS5 zagrać możemy w wyżej wymienione gry oraz dodatkowo producent przedłuża nam grę z lutego. Dokładnie rzecz ujmując jest to „Destruction AllStars”, w której używając samochodów i rozmaitych taktyk demolujemy co się da na stadionach, dostępnych na całym świecie. Natomiast tytułem wcześniej niedostępnym, a który otrzymamy w ramach PlayStation Plus jest „Maquette”, gra, która prezentuję nowoczesną historię miłosną, w której nawet najmniejsze problemy mogą niewyobrażalnie urosnąć i przeobrazić się w coś strasznego. Inspirowana stylem grafik M.C. Eschera ukazuję nam niesamowity świat, gdzie znajdując się w jego środku czujemy się gigantami, jednocześnie oddalając się od centrum nawet najmniejsze źdźbło trawy może okryć nas olbrzymim cienieniem i przysłonić niebo. Grafika w grze jest zaskakująca i nietuzinkowa – warta zobaczenia!

Znamy pierwszą darmową grę w Kwietniu

Użytkownicy PlayStation 5 mogą już zacierać dłonie, ponieważ znamy tytuł, który wycharczymy za darmo już w kwietniu 2021. Owy tytuł to „Oddworld: Soulstorm” czyli kontynuacja „New 'N’ Tasty” wydanej w 2014 roku. Wydarzenia, których będziemy świadkami, odbywają się zaraz po zakończeniu pierwszej części. Tym razem Abe, bohater zarówno pierwszej jak i drugiej części staje się świadomym buntownikiem i zapala światło nadziei w mroku, jakim byli jego towarzysze. Z nic nieznaczącego trybiku w wielkiej korporacyjnej machinie staje się śmiałkiem wiodącym lud na barykady. Jeżeli w kolejnych miesiącach mając PlayStation Plus, będziemy dostawać jeden tytuł na PS5, to stanie się to już książkowym ruchem i będziemy się mogli go spodziewać w kolejnych miesiącach. Sony bez dwóch zdań dało nam już w Marcu i Kwietniu kilka naprawdę ciekawych i wartych uwagi tytułów, które należy sprawdzić.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj