Gry mobilne bez mikropłatności- w co możemy grać bez opłat?

1
827

Wszystkie gry, które wchodzą na rynek, mają za zadanie zarobić na siebie i zrekompensować czas i pieniądze włożone w projekt przez producenta. W przypadku gier mobilnych rynek działa tak samo, ale deweloperzy w sprytny sposób proponują nam darmową grę z ukrytymi mikropłatnościami, bez których w rywalizacji z innymi użytkownikami nie mamy po prostu szans. Wśród graczy popularne jest określenie „pay to win”. My przyjrzymy się pięciu tytułom, które są całkowicie bezpłatne i będziemy mogli się nimi cieszyć bez żadnych opłat.

OpenTTD

Jest to gra o strategii ekonomicznej, w której naszym zadaniem jest zarządzanie w odpowiedni sposób całym miastem. Bez żadnych opłat będziemy mogli wziąć udział w kampanii singleplayer, a także możliwa jest rywalizacja z innymi graczami w trybie multiplayer. Gra dostępna jest dla telefonów z systemem operacyjnym Android 5.0 oraz iOS. W grze nie doświadczymy nawet najmniejszych mikropłatności.

Transmission

Teraz mamy coś dla fanów gier logicznych. W Transmission będziemy mieli do czynienia ze sporą liczbą łamigłówek, która zapewni nam zajęcie na parę ładnych godzin. Niestety tytuł nie jest aktualizowany i po rozwiązaniu wszystkich zagadek nie będziemy mogli cieszyć się nowymi zagadkami. Wymagane do uruchomienia tej gry jest posiadanie Androida 4.2 lub systemu operacyjnego iOS.

Mekorama

Kolejna gra logiczna, w której ominiemy mikropłatności. Opcjonalnie gracze mogą wspomóc twórców gry dobrowolnym datkiem na rozwój gry oraz powstanie nowych tytułów od tego dewelopera. Mekorama, to przestrzenna gra logiczna, w której bawimy się perspektywą, więc musimy być przygotowani na obracanie telefonem oraz na przestawianie klocków w taki sposób, aby nasz bohater spokojnie dotarł do celu. Niezależnie, czy wesprzemy twórców to i tak dostajemy pełną wersję gry wraz z edytorem map.

Father and Son

Mamy również coś dla fanów gier przygodowych. Dzięki tej grze możemy dowiedzieć się więcej o Pompei, ponieważ ten tytuł przenosi nas do starożytnego Rzymu. Decydując się na zagranie w Father and Son, weźmiemy udział w interaktywnej opowieści, prezentującej trudną relację ojca z synem. Tytuł jest całkowicie bezpłatna, również w grze nie napotkamy mikropłatności.

Data Wing

Jeżeli jesteś fanem gier mobilnych o tematyce wyścigów, to Data Wing jest tytułem, który powinieneś sprawdzić. W tej grze wcielamy się w rolę trójkąt, który rywalizuję z innymi o to kto pierwszy dostarczy informację w odpowiednie miejsce, czyli linię mety. Gra posiada również fabułę, która może wciągnąć gracza i różne smaczki pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach.

Na rynku dostępnych jest jeszcze sporo gier mobilnych bez mikropłatności, które mogą zainteresować prawdziwego fana zabawy mobilnej. Wszystkie wymienione wcześniej gry dostępne są dla użytkowników Androida oraz systemu iOS, który wspiera serie telefonów wyprodukowanych przez firmę Apple dostępne na rynku. Dzięki temu rozwiązaniu możemy cieszyć się wspólną grą oraz rywalizacją w gronie rodziny i przyjaciół. Teraz nic tylko brać telefony w dłoń i możemy zacząć świetną zabawę bez mikropłatności.

1 comment

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj