Microsoft Windows 10 dla komputerów prywatnych i firmowych

System operacyjny, oprogramowanie antywirusowe bądź pakiet biurowy to programy, w które zaopatrzyć należy się w legalnym źródle. Współcześnie odchodzi się od zakupu fizycznego nośnika z płytą CD na rzecz cyfrowych wersji. Doskonałym przykładem jest system operacyjny Windows 10 lub pakiet Office 2019.

Renomowany sprzedawca oprogramowania

Gigant na rynku technologicznym – firma Microsoft – to wiodący producent oprogramowania systemowego na komputery prywatne oraz firmowe. System operacyjny to kluczowa zawartość każdego sprzętu tego typu, bowiem umożliwia sprawne korzystanie z urządzenia. Oczywiście program należy zakupić w sklepie internetowym oferującym legalne klucze lub licencje. Nieupoważnione rozprzestrzenianie wiąże się z poważnymi konsekwencjami prawnymi, dlatego też transakcję wykonać należy wyłącznie u renomowanego i sprawdzonego sprzedawcy – np. Teamnet software. Produkty Microsoft cenione są za niezawodność oraz dbałość o najmniejszy szczegół.

Atuty oprogramowania Windows 10

System operacyjny Microsoft Windows 10 wydany został w roku 2015. W porównaniu do poprzednich wersji ta wzbogacona została w wiele ulepszeń i nowych funkcji. Na tle pozostałych wariantów Windows 10 wyróżnia się indywidualnym podejściem do użytkownika. System operacyjny wzbogacony został o wirtualne pulpity, ujednolicony interfejs, aplikacje oraz niezwykłą szybkość. Oprogramowanie doskonale radzi sobie na każdym urządzeniu – tablecie, laptopie bądź komputerze. Zaproponowane przez producenta zmiany to m.in.:

  • możliwość swobodnego przesuwania palcem oraz powiększania danych elementów na ekranie sprzętu,
  • pasek zaklęć oraz menu Start usunięte zostały z systemu operacyjnego dla użytkowników, którzy nie wymagają nieustannego wyświetlania się owej opcji,
  • sposobność łatwego przełączania się pomiędzy trybem pulpitu a tabletu na urządzeniu mobilnym.

Obowiązkowy pakiet biurowy

Zawartością istotną na komputerze jest także pakiet biurowy Office 2019, dysponujący narzędziami, umożliwiającymi edytowanie plików tekstowych, tworzenie arkuszy kalkulacyjnych czy prezentacji multimedialnych. Office 2019 to uniwersalne oprogramowanie biurowe producenta Microsoft. Zdecydowanie najpopularniejszym narzędziem jest program Microsoft Word służący do tworzenia dokumentów tekstowych. Jest to niezbędne wyposażenie dla każdego komputera, umożliwiające sporządzanie prac zaliczeniowych, dyplomowych, umów, konspektów czy innego rodzaju plików tekstowych.

Warte uwagi

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj