Overwatch- wymagania sprzętowe

Overwatch miał premierę w maju 2016 oraz od tego momentu, gra cieszy się ciągłym zainteresowaniem i wciąż rozwijającą się liczbą graczy na serwerach. Blizzard po raz kolejny stworzył absolutny przebój. Kiedy spojrzymy na zabawę sieciową w najnowocześniejszych FPS-ach, można zobaczyć, iż od zmysłu taktycznego znacznie istotniejsze są tam zręczność oraz refleks. Całkiem odmiennie jest w Overwatch. Środkiem do pokonania wrogów niejednokrotnie jest właściwe dopasowanie bohaterów i ich zastosowanie oraz zgranie w okresie. Choćby osoba, jaka nie strzela dobrze może wspierać cały zespół latając od jednego bohatera do innego, dostarczając ich punkty zdrowia jako Łaska czy umiejętnie siejąc popłoch w szeregach wroga jako Winston.

Overwatch – fabuła, mechanika, elementy

Overwatch to gra, jakiej akcja została oprawiona w futurystycznych warunkach. Świat przyszłości wypełniony jest sporami i wszędobylskim chaosem. Gracz wciela się w członka tytułowej straży, jakiej przeznaczeniem jest zachowanie pokoju oraz zaprowadzenie porządku w owej rzeczywistości. Straż jest natomiast w rozsypce, natomiast od działań graczy zależy, czy podoła indywidualnym działaniom. Produkcja stawia na styl multiplayer, lecz nie jest to gra pozbawiona fabuły. Realia, historię uniwersum i danych postaci znajduje się podczas kinematograficznych wstawek w grze. Dobra grafika, jaka doskonale koresponduje z dowcipną konwencją, stanowi ważną ramę dla pełnych emocji starć. Natomiast wszystko to w postaci imponujących wymiarów sieciowej strzelaniny, jakiej niestraszne awangardowe zmiany wprowadzane do techniki rozgrywki. Goryl w pancerzu oraz okularach, upiorny rewolwerowiec lub naśladowca Clinta Eastwooda to jedynie poszczególne spośród zadziwiających postaci, w jakie będziemy mogli się wcielić wraz z własnymi znajomymi. Bogaty świat Overwatcha już oczekuje na nowych bohaterów gotowych stanąć do niezwykle atrakcyjnego boju, który kiedykolwiek ujrzał światło dzienne.

Overwatch – minimalne oraz polecane wymagania sprzętowe

Od premiery gry Overwatch minęło już parę lat, natomiast w tymże okresie modele dotyczące sprzętu zdecydowanie się zmieniły. Dzięki temu dla wielu graczy to, co jeszcze w 2016 roku było poza zasięgiem, obecnie jest jak najbardziej w obszarze ich możliwości. To duży atut dla tychże, jacy pragną zacząć przygodę z Overwatch. Minimalne wymagania owej gry nie są z dzisiejszej perspektywy wyjątkowo wysokie. Będzie ona działała na komputerach PC z mikroprocesorem Intel Core i3 czy AMD Phenom X3 865 z pamięcią operacyjną 4 GB.

Jak korzystać z Overwatcha?

Jeśli spełniamy już kryteria korzystania z “Nadzoru”, to w takim razie jak otworzyć pierwsze demo? Nie jest to za ciężkie, w górnej części ekranu pojawi nam się szeroki pasek informujący nas o tymże, iż mamy dostęp do Overwatcha. Jedyną rzeczą, jaką należy zrobić jest kliknięcie w przycisk “Download Evidence”/”Pobierz Dowód”. Demo trwa z zasady 10-15 minut. W demie zobaczymy część gry, w jakiej podejrzany zrobił najwięcej interesujących akcji. Dzięki temu nie musimy oglądać rund, w jakich nic się nie dzieje.

Warte uwagi

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj