Serwis GSM Katowice – powierz swój telefon w ręce profesjonalistów

0
511

Mieszkasz w Katowicach i zastanawiasz się gdzie szukać profesjonalnego serwisu GSM? Jak to bywa, wystarczy jeden nieostrożny ruch, aby urządzenie uległo usterce. Wymianę ekranu czy gniazda USB lub słuchawkowego nie warto jednak powierzać w przypadkowe ręce. Miejscowości takie jak Katowice to miejsce działalności wielu serwisów GSM – sprawdź w jaki sposób przeprowadzić ich selekcję, aby finalnie móc powierzyć cenne urządzenie specjalistom.

Jakie usługi świadczy serwis GSM – Katowice

Serwis GSM w Katowicach może świadczyć szeroki wachlarz usług, wśród których do najpopularniejszych należą m.in.:

 • wymiana szyby lub ekranu dotykowego,
 • naprawa kamery aparatu,
 • diagnostyka oraz naprawa zalanych urządzeń,
 • wymiana gniazd (USB lub słuchawkowych),
 • wymiana baterii zintegrowanej.

Ponadto, serwis GSM bardzo często prowadzi także sprzedaż akcesoriów i części zamiennych. W jednym miejscu można więc kompleksowo zadbać o urządzenie mobilne, m.in. zabezpieczyć je przed atakiem hakerskim czy przed innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Serwis GSM w Katowicach – czy warto?

Jakie korzyści niesie ze sobą zlecanie usług w punktach GSM? Usługi realizowane w autoryzowanych punktach to przede wszystkim bezpieczeństwo konsumenta. Realizowane naprawy objęte są okresem gwarancyjnym, który może mieć różną długość trwania – zwykle uzależnioną od rodzaju danej naprawy.

Nie zawsze warto od razu inwestować w nowe urządzenie, jeśli to z którego aktualnie korzystamy uległo usterce. Serwis GSM w Katowicach w wielu przypadkach pozwoli przedłużyć żywotność smartfona. Dzięki temu można zyskać nawet kilka dodatkowych miesięcy na poszukiwanie zamiennika. Profesjonalny serwis umożliwia zatem:

 • oszczędność (naprawa tańsza niż nowe urządzenie),
 • generowanie mniejszej ilości elektrośmieci,
 • rzadziej wymieniać smartfon, do którego się przyzwyczailiśmy.

Serwisant pomoże także doradzić czy w dane urządzenie nadal opłaca się inwestować. Może okazać się, że koszty naprawy będą znacznie przewyższać wartość urządzenia, które nawet mimo naprawy nie powróci już do dobrej formy.

Katowice serwis GSM

Poszukiwanie godnego zaufania serwisu GSM wymagają nieco czasu i cierpliwości. Warto na samym początku zebrać jak najwięcej informacji o ofercie interesującego nas punktu, posiłkując się w tym celu ofertą zamieszczoną online (w mediach społecznościowych lub na witrynie marki).

Jeśli poszukujesz sprawdzonego serwisu GSM, udaj się do punktu Senat Komórki, który działa w budynku Nowego Dworca PKP (plac Marii i Lecha Kaczyńskich 2). Firma może pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem w działalności na rynku. To właściwe miejsce, jeśli szukasz opcji:

 • naprawy smartfona, telefonu komórkowego lub innych urządzeń mobilnych,
 • poszukujesz oryginalnych części zamiennych,
 • chcesz uzupełnić swoje urządzenie o przydatne akcesoria,
 • szukasz używanego urządzenia mobilnego w dobrej cenie.

Zwrócić się o pomoc do specjalistów. Senat Komórki oferuje atrakcyjne ceny oraz szeroką ofertę świadczonych usług. Serwisy GSM marki działają także w Krakowie oraz w Bielsku-Białej.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj